Hit za hitem

• autor: MAN Niepołomice, 2014-12-07 20:06

Za nami 6 Barbórkowo - Mikołajkowy Turniej MAN 2014 w sobotnie popołudnie drużyny MAN Niepołomice, RMF Maxxx, Lufthansa GBS i Reprezentacji Biznes Ligi na obiektach Puszczy Niepołomice rozegrały bardzo ciekawe zawody piłkarskie.

Zapraszając takich piłkarskich firmowych gigantów wiedzieliśmy, że 6 edycja Barbórkowo-Mikołajkowego Turnieju  MAN będzie najmocniejszą wersją naszego grudniowego turnieju. Zawody z tego roku przebiły turniej z przed roku gdzie zagrali mistrzowie poprzednich edycji. W sobotę 6 grudnia każdy mecz to cytując hasło promujące RMF Maxxx, hit za hitem. Jeszcze przed turniejem nasi goście zwiedzili zakład MAN, a piłkarze RMF otrzymali pamiątkową osłonę tłumika EURO 6 z okazji 10-lecia isnienia Maxxxa. Sam turniej rozpoczął się od remisu Radiowców z Reprezentacją Biznes Ligi oraz zwycięstwa gospodarzy z Lufthansą po pięknej bramce powracającego po kontuzji Piotrka Frączka. Drugi mecz Szerszeni rozpoczął się znakomicie dla naszej ekipy bo po bramce Tomka Piotrowicza prowadziliśmy z Biznes Ligą lecz ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Tak wyrównanego turnieju jeszcze w historii nie było. Dowodem na to była szansa na mistrzostwo przed ostatnią kolejką, aż trzech drużyn. Pierwsi na boju wyszły drużyny MAN i RMF Maxxx. Szerszenie by myśleć o pierwszej wygranej w swoim turnieju musieli wygrać z piłkarzami z Kopca Kościuszki. MAN ryzykując wszytko by tylko strzelić jedną więcej niż RMF bramkę postawił wszystko na szalę. Niestety zbyt otwartą grę wykorzystali goście i w ostatnich minutach strzelili bramkę wygrywając mecz i jednocześnie cały turniej.  W ostatnim meczu szanse wyprzedzenia MAN i wskoczenia na drugie miejsce wykorzystała Reprezentacja Biznes Ligi wygrywając z Lufthansą 5:2.

Zawodnikiem turnieju został Piotr Frączek z MAN, a najlepszym bramkarzem Kamil Sekuła z RMF Maxxx. Po turnieju zawodnicy wszystkich drużyn spotkali się na wspólnej kolacji. Bardzo miłe słowa padały pod adresem piłkarzy z Diesla dotyczące poziomu gry Szerszenii, którzy w tym dniu zagrali w skladzie Mleko, Piotrowicz, Rachwalski, Świętek, Gawłowicz, Słaboń, Zuzia, Cisak, Piotr Frączek, Paweł Frączek

Mecze:

RMF Maxxx - Biznes Liga    1:1