MAN Niepołomice - strona oficjalna

GALERIA FACEBOOK

Kierunek Wrocław

• autor: MAN Niepołomice, 2014-06-17 10:08

Mundial w pełni, emocje sięgają zenitu nie tylko w Brazylii, ale również w naszym zakładowym typowaniu. Do tego wszystkiego dochodzą Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej, które na stałe wpisały się już w nasz kalendarz. Już w najbliższy weekend nasza drużyna wyjedzie na kolejną edycję tym razem do Wrocławia.

WIĘCEJ W ROZWINIĘCIU >>>

Kolejny raz weźmiemy udział w turnieju firmy Almar Sport. Mając w pamięci ostatnie zawody w Zakopanem i historyczne wyjście MAN z grupy apetyty rosną. Niestety liczne nieobecności w składzie nakazują podejść do turnieju z pokorą i bez zbędnych napięć. Trafiamy do grupy H razem z firmami transportowymi Dartom Grodzisk Wielkopolski i Optima Warszawa, firmą zajmującą się akcesoriami i częściami zamiennymi SMP Poland Białystok oraz gliwicką firmą NGK Ceramics produkującą wkłady do silników. Z tymi ostatnimi graliśmy już na Halowych  Mistrzostwa Polski przegrywając również we Wrocławiu 0:4.

INFORMACJE DLA PIŁKARZY MAN:

Wyjeżdzamy w sobotę tak by o 10:00 spotkać się na pierwszym Orlenie za krakowskimi bramkami autostradowymi.

Zabieramy dwa komplety strojów biały i żółto-czarny. Oraz jedziemy w minimum koszulkach hotelowych. Zabrać koszulki do rozgrzewki i kupę zaangażowania i walki......

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatni mecz

6 Barbórkowo-Mikołajkowy Turniej MAN 14

MAN NIEPOŁOMICE

RMF Maxxx

06.12.2014 godz.16:30 Niepołomice

Stadion Puszczy Niepołomice - Balon

MAN NIEPOŁOMICE

TWOJA DRUŻYNA

Zadzwoń do nas 516 008 259

Treningi

N A S T Ę P N Y

Czwartek godz 15:00

"Balon" KS Puszcza Niepołomice

Info o treningu eSeMeSowo około wtorku, potwierdzenie lub odwołanie w środę do godzin wieczornych.

WYDARZENIE ROKU 2013