MAN Niepołomice - strona oficjalna

GALERIA FACEBOOK

Dziękujemy Alexandrze!!!!

• autor: MAN Niepołomice, 2014-04-16 17:25

Takimi słowami podziękował Pan Bogdan Lis na wczorajszej uroczystości pożegnania z niepołomickim MAN Dr Alexandra Susanka. Po 3 latach pracy przy Diesla 1 Dr Susanek opuszcza MAN Niepołomice, a co za tym idzie Szerszenie. Nowym Prezesem od 1 maja zostaje Pan Ralph Kimmich.

My chcemy jednak ze swojej strony podziękować odchodzącemu Szefowi, za przede wszystkim wspieranie naszej drużyny na każdym kroku. Nie przypominamy sobie sprawy, której nie dało by się załatwić. Największą pamiątką po Dr Susanku będzie niewątpliwie Diesel MAN Arena. To za jego kadencji projekt na który czekaliśmy kilka lat został zrealizowany. To Dr Susanek uroczyście przeciął wstęgę naszego boiska.

Kolejną sprawą za którą Szerszenie są wdzięczni to uczestnictwo Prezesa w naszych meczach w Niepołomicach. Szef po tygodniu delegacji potrafił przyjechać na nasz grudniowy turniej by wspierać drużynę żółto-czarną, powtarzając iż tym samym naraża się bardzo żonie.

W pamięci naszej zapadnie również wyjazd na turniej do Niemiec gdzie mimo pewnych "ale" kierowników o puszczeniu zawodników już dzień wcześniej, Prezes wyraził zgodę by zespół spokojnie wyjechał na turniej, oraz przystąpił do niego wypoczęty.

Jest jeszcze jedno za co chcieliśmy podziękować DR Susankowi. Nauczyć się języka polskiego komunikatywnie w 3 lata............... CZAPKI Z GŁÓW.

Wczoraj pożegnanie Szefa było oficjalne w holu zakładu, ale również o godzinie 9:00 Dr Susanka w imieniu całej drużyny pożegnali Sebastian Adamski i Tomasz Słaboń. Piłkarze wręczyli Prezesowi proporczyk drużyny oraz pamiątkowe zdjęcie które do zobaczenia jest na naszym profilu Facebookowym w galerii poświęconej Dr Susankowi.

PREZESIE !!!! JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI !!!

TWOJE SZERSZENIE

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatni mecz

6 Barbórkowo-Mikołajkowy Turniej MAN 14

MAN NIEPOŁOMICE

RMF Maxxx

06.12.2014 godz.16:30 Niepołomice

Stadion Puszczy Niepołomice - Balon

MAN NIEPOŁOMICE

TWOJA DRUŻYNA

Zadzwoń do nas 516 008 259

Treningi

N A S T Ę P N Y

Czwartek godz 15:00

"Balon" KS Puszcza Niepołomice

Info o treningu eSeMeSowo około wtorku, potwierdzenie lub odwołanie w środę do godzin wieczornych.

WYDARZENIE ROKU 2013