MAN Niepołomice - strona oficjalna

GALERIA FACEBOOK

Znamy rozkład turniejowy

• autor: MAN Niepołomice, 2014-01-28 06:51

Poznaliśmy rozkład turniejowy drużyny MAN Niepołomice w 2014 roku. Negocjacje były długie i ciężkie, zakontraktowalismy 3 duże imprezy można powiedzieć renomowane.

WIĘCEJ W ROZWINIĘCIU >>>

Jak już kilka dni temu na naszym profilu mogliśmy się dowiedzieć największa przewidywana impreza czyli eliminacje do Mistrzostw Świata MAN czyli popularny MAN Cup 2014 został przez centralę odwołany ze względu na sytuację finansową.

Udało nam się wstepnie zakontraktować 3 duże turnieje. I tak 22 marca na obiektach J&J Sport Center Skotniki bronić bedziemy Vce Mistrzostwa Biznes Liga Winter Cup.

28 i 29 czerwca ruszymy na Dolny Śląsk na Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej Wrocław 2014.

Natomiast w grudniu (dzień jeszcze do ustalenia) tradycyjnie zorganizujemy 6 Barbórkowo-Mikołajkowy Turniej MAN 2014.

Wyzwanie duże ale postaramy się godnie w tych imprezach pokazać. Dodatkowo już jutro zapraszamy na Targi Informacyjne w naszym zakładzie gdzie nasza drużyna będzie miała swoje stanowisko.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatni mecz

6 Barbórkowo-Mikołajkowy Turniej MAN 14

MAN NIEPOŁOMICE

RMF Maxxx

06.12.2014 godz.16:30 Niepołomice

Stadion Puszczy Niepołomice - Balon

MAN NIEPOŁOMICE

TWOJA DRUŻYNA

Zadzwoń do nas 516 008 259

Treningi

N A S T Ę P N Y

Czwartek godz 15:00

"Balon" KS Puszcza Niepołomice

Info o treningu eSeMeSowo około wtorku, potwierdzenie lub odwołanie w środę do godzin wieczornych.

WYDARZENIE ROKU 2013