Hit za hitem

• autor: MAN Niepołomice, 2014-12-07 20:06

Za nami 6 Barbórkowo - Mikołajkowy Turniej MAN 2014 w sobotnie popołudnie drużyny MAN Niepołomice, RMF Maxxx, Lufthansa GBS i Reprezentacji Biznes Ligi na obiektach Puszczy Niepołomice rozegrały bardzo ciekawe zawody piłkarskie.

Jedyny taki turniej

• autor: MAN Niepołomice, 2014-12-05 18:57

MAN Niepołomice, RMF Maxx, Lufthansa, Biznes Liga kto nie zna tych ekip??? Dodamy, że każda drużyna to nie tzw ogórki. To bardzo dobre zespoły, ograne w piłkarskich bojach. Jutro wszyscy spotkają się w Niepołomicach na 6 Barbórkowo-Mikołajkowym Turnieju MAN 2014.

6 Barbórkowo-Mikołajkowy Turniej MAN 2014

• autor: MAN Niepołomice, 2014-11-26 17:51

Aż trudno uwierzyć, ale nasz turniej Barbórkowo-Mikołajkowy  wpisuje się w sportowy kalendarz sportowych imprez z tradycją. Po raz szósty tradycyjnie na początku grudnia zorganizujemy piłkarskie zawody na obiektach Puszczy Niepołomice

Derby Polski MAN

• autor: MAN Niepołomice, 2014-09-10 07:41

Jak przystało na mecz derbowy na boisku nie zabrakło walki, zaangażowania i meczu pełnego emocji. 30 sierpnia po raz drugi w historii spotkały się zakłady MAN z Niepołomic i Starachowic.

Mini progres MAN

• autor: MAN Niepołomice, 2014-07-01 12:22

Jadąc wczesnym sobotnim porankiem do stolicy Dolnego Śląska wiedzieliśmy jedno, trzeba powtórzyć sukces z Zakopanego. Wiedzieliśmy również, że jedziemy osłabionym składem, lecz czuliśmy, że się uda. Jednak z marzeniami o ćwierćfinale trzeba będzie jeszcze poczekać. Co się okazało zrobiliśmy mały kroczek do przodu.... ale o tym w dalszej części relacji z weekendu z Wrocławia.

Kierunek Wrocław

• autor: MAN Niepołomice, 2014-06-17 10:08

Mundial w pełni, emocje sięgają zenitu nie tylko w Brazylii, ale również w naszym zakładowym typowaniu. Do tego wszystkiego dochodzą Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej, które na stałe wpisały się już w nasz kalendarz. Już w najbliższy weekend nasza drużyna wyjedzie na kolejną edycję tym razem do Wrocławia.

Z archiwum MAN

• autor: MAN Niepołomice, 2014-06-10 08:57

Ciekawe zdjęcie znalazło się w naszym archiwum. Foto pochodzi z MAN Cup w Braunschweg. Czy poznajecie tego Gentelmana w prawej koło Tomka Szabli???? :) Tak to nasz nowy szef Ralph Kimmich. Czy wtedy wiedział że stoi przy swojej przyszłej drużynie?

Dziękujemy Dominiko

• autor: MAN Niepołomice, 2014-05-27 19:43

Jeszcze mamy w ustach słowa podziękowania dla Dr Susanka, a już przyszło nam powtórzyć, a raczej wykrzyczeć WIELKIE DZIĘKI FRAU w kierunku Dominiki Jurkowskiej, która w ostatni piątek pożegnała się z Diesla 1. Każda ważna i mniej ważna decyzja związana z organizacją, a dosłownie z akceptacją przez Zarząd spraw drużyny przechodziła przez Dominikę. Zawsze mogliśmy liczyć na poparcie ze strony naszej FRAU. A teraz chcemy Ci Dominiko bardzo podziękować za wkład w rozwój komórki w MAN Niepołomice zwanej SZERSZENIE.

Dziękujemy Alexandrze!!!!

• autor: MAN Niepołomice, 2014-04-16 17:25

Takimi słowami podziękował Pan Bogdan Lis na wczorajszej uroczystości pożegnania z niepołomickim MAN Dr Alexandra Susanka. Po 3 latach pracy przy Diesla 1 Dr Susanek opuszcza MAN Niepołomice, a co za tym idzie Szerszenie. Nowym Prezesem od 1 maja zostaje Pan Ralph Kimmich.

IV miejsce MAN w Biznes Lidze

• autor: MAN Niepołomice, 2014-03-23 07:13

Nie udało się obronić naszej drużynie vce Mistrzostwa w turnieju Biznes Liga Winter Cup 2014. Na dodatek Szerszenie zajęli najgorsze z możliwych miejsc bo tuż za podium medalowej stawki. Rozpoczęliśmy jednak rok 2014 w czubie jednych z lepiej obstawionych zawodów.